fit woman working out outdoors
News

Jaké jsou jiné metody liposukce?


Radiofrekvenční liposukce

Radiofrekvenční liposukce je metoda, při níž dochází k odstranění tukové tkáně, omezení celulitidy a vypnutí pokožky za pomoci přístroje SPA RF. Výhodou této metody je naprostá bezbolestnost zákroku, snížení objemu upravované oblasti, minimální otoky, redukce celulitidy a strií, vypnutí pokožky, viditelné výsledky již po prvním sezení (je doporučováno podstoupit 3-6 sezení) a dlouhodobý efekt zákroku při udržení stávající hmotnosti. Tato metoda si nevyžaduje rekonvalescenci po zákroku.

Vibrační liposukce

Metody power-assisted liposuction neboli tzv. vibrační liposukce se využívá převážně u oblastí s vyšší vazivovou tkání, jako jsou záda, mužské boky nebo hýždě. Princip této metody spočívá v tom, že do tukové tkáně proniká vibrační kanyla, která je napojena na speciální vibrační přístroj. Díky němu vibruje rychlými pohyby dopředu a dozadu v hloubce asi 1mm a tím rozrušuje podkožní tuk, který je následně odsát. V současnosti se tato metoda považuje za jednu z nejmodernějších a nejvíce využívaných, jelikož patří mezi metodu šetrnou a efektivní.

Water-jet liposukce (WAL)

Jednou z moderních forem liposukce je i metoda Water-jet assisted liposuction, tzv. WAL, při níž je využíván přístroj body-jet. Ten funguje tak, že pod velkým tlakem do oblasti, kterou chceme upravovat, napouští tekutinu a následně odsává rozpuštěný tuk. Zákrok je prováděn v lokální anestezii. Doba zákroku je podstatně kratší než u metody tumescentní liposukce. Tato forma estetického zákroku je naprosto bezbolestná, bez nutnosti hospitalizace a rekonvalescence. Návrat do běžného života je okamžitý. Není nutné nosit ani speciální kompresivní prádlo, pouze tenké punčochové kalhoty. Efekt je viditelný okamžitě.

Rate this post