red haired woman in flowerly scenery
Kosmetika

Kosmetika z Mrtvého moře


Kosmetická řada Mrtvé moře je založena na použití unikátní soli a bahna z Mrtvého moře, jejichž výjimečné regenerační a antistresové účinky na lidský organismus jsou prověřeny již tisíce let.

Mrtvé moře je nejslanější vodní plochou na světě, má tak mimořádně vysoký obsah minerálů – dosahuje až 30%. Tyto minerály mají příznivý vliv na celý organismus.

Sůl a bahno z Mrtvého moře zvyšují ochrannou činnost pokožky, odstraňují z ní škodliviny a odumřelé buňky, mají regenerační, protizánětlivé a uklidňující účinky, napomáhají při léčbě kožních chorob – akné, ekzémů, lupenky… Působí příznivě při revmatických a kloubních bolestech a zlepšují pohyblivost bolestivých míst. Zmírňují projevy celulitidy.

Kosmetická řada z Mrtvého moře zahrnuje zjemňující sprchový gel, zvláčňující mýdlo, regenerační vlasový šampon, výživné tělové máslo, koupelovou sůl a bahno z Mrtvého moře. Kosmetika je doprovázena svěží lehkou antialergenní vůní a neobsahuje barviva, je tedy vhodná i pro osoby s citlivou pokožkou. Vyrábí se s vysokým podílem ruční práce a není testována na zvířatech cs.wikipedia.org.

Proměňte na okamžik svou vanu v malé Mrtvé moře bez dlouhého a náročného cestování.

Rate this post